
Ve dnech 14. a 15.12.2013 se v Praze konal další ročník turnaje, na který jsou zváni nejlepší hráči uplynulé sezóny.
Vítězem finálového zápasu se stal Dan Milý poté, co poměrem 3:0 porazil soupeře Standu Privitzera.
Podrobně o turnaji se dočtete v článku Evy Poskočilové na serveru snookerweb.cz
(foto Eva Poskočilová – převzato ze serveru snookerweb.cz)